24 - 26. novembar 2017.

Beograd, Srbija

Uspešno ste se prijavili!
Prijava nije uspela!

Odbojka muškarci

# Tim 1 Tim 2
1 Atak na batak 2:0 Šankeri
2 Tycoon Boys 0:2 Medicinski fakultet Beograd
3 Kragujevac 2:0 Niški orlovi
4 Zokijevi tigrovi 2:0 Subotičani
5 Tycoon Boys 0:2 Otpisani
6 Zokijevi tigrovi 3:1 Medicinski fakultet Beograd
7 Atak na batak 2:0 Kićovi slabinci
8 Subotičani 0:2 Otpisani
9 Niški orlovi 0:2 Šankeri
10 Niški orlovi 1:2 Atak na batak
11 Kićovi slabinci 2:1 Šankeri
12 Atak na batak 0:2 Kragujevac
13 Niški orlovi 0:2 Kićovi slabinci
14 Kragujevac 2:0 Šankeri
15 Tycoon Boys 2:0 Subotičani
16 Zokijevi tigrovi 2:0 Tycoon Boys
17 Otpisani 0:2 Medicinski fakultet Beograd
18 Kićovi slabinci 0:2 Kragujevac
19 Zokijevi tigrovi 2:0 Otpisani
20 Subotičani 0:2 Medicinski fakultet Beograd

Odbojka žene

# Tim 1 Tim 2
1 Pionirke 2:0 Saobraćajni fakultet
2 Kidalice 2:1 AKSI
3 Gurmani 2:1 Forza
4 Ekipa Malagurski 2:1 Tehničarke
5 Povratnice 2:1 Kidalice
6 Ekipa Malagurski 2:1 AKSI
7 Pionirke 2:0 Velike mace
8 Kidalice 2:0 Tehničarke
9 Saobraćajni fakultet 2:0 Forza
10 Pionirke 2:0 Forza
11 Saobraćajni fakultet 2:0 Velike mace
12 Pionirke 2:0 Gurmani

Basket muškarci

# Tim 1 Tim 2
1 Đokara i gnjurci 16:13 NBG M.F.
2 Žestoka mašina 9:12 Košutnjak
3 Turisti 21:00 Basketaši
4 Propali košarkaši 19:9 Gospodari
5 Đokara i gnjurci 15:10 Medicina
6 Žestoka mašina 10:7 Subotica tim
7 Košutnjak 10:9 Gospodari
8 Turisti 7:21 NBG M.F.
9 Propali košarkaši 21:8 Subotica tim
10 Đokara i gnjurci 21:0 Basketaši
11 Žestoka mašina 15:22 Propali Košarkaši
12 Medicina 14:7 Turisti
13 White Iverson 9:13 No name
14 Linoleum 10:14 Midzeti
15 Limanska napast 10:18 FMN Balansero
16 White Iverson 8:17 Kalinić ekipa
17 Linoleum 15:12 Mašinci KV
18 Midžeti 21:7 018 Niš
19 Limanska napast 7:21 Kalinić ekipa
20 KK Pefja 15:7 Mašinci
21 White Iverson 14:7 Limanska napast
22 Linoleum 8:7 018 Niš
23 FMN Balansero 11:21 No name
24 KK Pefja 10:11 018 Niš
25 NBG M. F. 18:06 Medicina
26 Djokara I gnjurci 13:08 Turisti
27 Košutnjak 08:17 Propali košarkaši
28 Subotica tim 11:12 Gospodari
29 NBG M. F. 21:00 Basketaši
30 Basketaši 00:21 Medicina
31 Žestoka mašina 10:08 Gospodari
32 Subotica tim 09:21 Košutnjak
33 Djokara i gnjurci 19:05 FMN Balansero
34 Midzeti 21:09 Gospodari
35 NBG F.M. 17:06 White Iverson
36 Linoleum 11:21 Žestoka mašina
37 No name 21:00 Turisti
38 Propali košarkaši 21:07 KK Pefja
39 Medicina 08:18 Kalinić ekipa
40 Košutnjak 21:05 018 Niš

Stoni tenis žene

# Takmičarka 1 Takmičarka 2
1 Magdanela Marija Cvetković 0:3 Silvana Janković
2 Tanja Šimić 0:3 Magdalena Marija Cvetković
3 Mirjana Babić 0:3 Silvana Janković
4 Tanja Šimić 0:3 Silvana Janković
5 Magdalena Cvetković 3:0 Mirjana Babić
6 Tanja Šimić 0:3 Mirjana Babić
7 Andrea Tirnacop 3:1 Andrea Baratki
8 Marija Anastasijević 3:0 Teodora Vidović
9 Andrea Baratki 0:3 Teodora Vidović
10 Andrea Tirnacop 0:3 Marija Anastasijević
11 Teodora Vidović 3:2 Andrea Tirnacop
12 Marija Anastasijević 3:0 Andrea Baratki
Tabele
Grupa A Bodovi
Silvana Janković 3
Marija Magdalena Cvetković 2
Mirjana Babić 1
Tanja Šimić 0
Grupa B Bodovi
Marija Anastasijević 3
Teodora Vidović 2
Andrea Tirnacop 1
Andrea Baratki 0
*Prva tri takmičara prolaze dalje

Futsal

# Tim 1 Tim 2
1 Gruzija 2:2 Neradnički
2 FK NSNM 1:14 TNT
3 Boston Celtics 6:2 Sheffield Wednesday
4 Tenerife 7:2 Mrki Dorati
5 FSFVNS 1:2 FZNR
6 Farmacija KG 2:0 Subotička SOFA
7 Dragon Balls 4:2 Sever Bačke
8 Replay 3:0 Kraljevo
9 Gruzija 0:5 FSFVNS
10 Neradnički 0:3 FZNR
11 FK NSNM 0:6 Farmacija KG
12 TNT 6:1 Subotička SOFA
13 Boston Celtics 1:4 Dragon Balls
14 Sheffield Wednesday 3:2 Sever Bačke
15 Tenerife 3:2 Replay
16 Mrki dorati 3:0 Kraljevo
17 FZNR 2:1 Gruzija
18 FSFVNS 6:2 Neradnički
19 Subotička SOFA 3:3 FK NSNM
20 Sever Bačke 5:2 Boston Celtics
21 Dragon Balls 2:2 Sheffield Wednesday
22 Kraljevo 0:3 Tenerife
23 Replay 3:0 Mrki dorati
Tabele
Grupa A Bodovi
FZNR 9
FSFVNS 6
Gruzija 1
Neradnički 1
Grupa B Bodovi
TNT 6
Farmacija KG 6
Subotička SOFA 1
FK NSNM 1
Grupa C Bodovi
Dragon Balls 7
Sheffield Wednesday 4
Sever Bačke 3
Boston Celtics 3
Grupa D Bodovi
Tenerife 9
Replay 6
Mrki dorati 3
Kraljevo 0

Plivanje

# Takmičar Vreme
Grupa 1M
1 Dušan Đorđević 00:30:43
2 Boris Vojnić Purčar 00:32:00
3 Miljan Ćorović 00:41:35
Grupa 2M
1 Aleksa Šehovac 00:26:61
2 Dimitrije Davidović 00:31:62
3 Nikola Grubnić 00:32:20
4 Nenad Mihajlović 00:34:88
Grupa 3M
1 Lazar Karić 00:25:63
2 Luka Vilov 00:32:16
3 Ivan Vranić 00:32:30
4 Lazar Ranđelović 00:34:37
Grupa 4M
1 Nikola Milosavljević 00:30:00
2 Petar Tubić 00:30:98
3 Jovan Stojković 00:31:22
4 Bogdan Nedeljković 00:39:56
Polufinale I
1 Lazar Karić 00:27:18
2 Dimitrije Davidović 00:30:98
3 Dušan Ðorđević 00:31:25
4 Boris Vojnić Purčar 00:42:98
Polufinale II
1 Aleksa Šehovac 00:26:78
2 Nikola Milosavljević 00:29:82
3 Jovan Stojković 00:30:49
4 Petar Tubić 00:30:88
Finale muškarci
1 Lazar Karić 00:25:68
2 Aleksa Šehovac 00:25:95
3 Nikola Milosavljević 00:30:34
4 Jovan Stojković 00:30:79
Finale žene
1 Martina Feher 00:31:22
2 Jovana Vulić 00:35:25
3 Vanja Milovac Diskvalifikacija